0216 387 48 29
Yıldırım Toyota Servisi – Kartal çevresinde Toyota Servisi – En Güvenilir Toyota Servisi

Toyota Servisi

Toyota Servisi

TOYOTA’NIZA YAKIŞAN PERFORMANS, KALİTE VE KONFOR BİR ARADA.

Periyodik bakım, onarım ve hasar sonrası onarım işlemleri, hızlı randevu ve servis sistemi Kartal Toyota Servisi‘nde.
Toyota’nıza özel teknolojik altyapı, alanında uzman ekip ve kusursuz bir servis deneyimi ile Toyota’nız ile kesintisiz sürüş keyfi için her şey hazır. Teknolojik açıdan oldukça karmaşık olan ve binlerce parçadan oluşan Toyota’nız için özel takım ve diyagnoz araçlar gerekmektedir. İleri teknoloji ile donatılmış Toyota’nızda bu ihtiyaç üst seviyededir.

 

Randevu Süreci

Bakım onarım işlemleri için, servis süreci öncesinde, servis planlama danışmanı ile temasa geçerek randevu almanız, servislerimizin size daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmasına olanak tanır. Hasarlı aracınızın işlemleri için randevu almadan aracınızı servisimize getirebilirsiniz.

 

Müşteri Kabul

Toyota’nize alınan servis randevu günü ve saatine bağlı olarak, otomobiliniz servise geldiği zaman ilgili servis danışmanına yönlendirilir. Müşteri kabul ile Toyota’nızın mevcut işlem talebi hakkında ilgili servis danışmanları ile görüşmeye başlıyorsunuz.

 

Araç Kabul

Müşteri kabulünün ardından servis danışmanı ile birlikte, işlem görecek Toyota’nızın yanına giderek bakım ve onarım talepleriniz, varsa arıza detaylarınızı aktardığınız ‘uzman ekibimizin yönlendirmelerini içeren’ görüşmedir.

 

Bakım & Onarım

Konusunda uzman ve eğitimli teknisyenlerimiz ile, marka standartlarımızın gerektirdiği atölyelerde arıza kayıtlarının detaylıca son teknolojiye uygun cihazlar ile arandığı ve bulgular ışığında gerekmesi halinde orijinal Toyota parça kullanımları ile bakım & onarım süreci tamamlanmaktadır.

 

Teslimat

Eğitimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilen bakım onarım süreci sonrası, gerekli son kontroller konusunda uzman atölye yöneticileri tarafından gerçekleştirilir. Araç kabul esnasında belirtmiş olduğunuz tüm taleplerinizin karşılanıp karşılanmadığı kontrol edilerek, iş emrinde mutabık kalınan işlemlerin gerçekleştirildiğinden emin olunur.

Toyota’nızın tekrar trafiğe çıkışına uygunluk durumu, mükemmel sürüş keyfine kaldığınız yerden devam etmek için genel kontrolü yapılarak temiz bir şekilde teslimatı gerçekleştirilir.

kartaltoyotaservisi.com